سری عمومی

تغییر زمان آزمون کارشناسی ارشد و برنامه موسسه سری عمومی ارشد

با سلام خدمت دانشجویان عزیز و داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد 95

با توجه به تغییر زمان آزمون سراسری کارشناسی ارشد، شاید بسیاری از شما عزیزان از اینکه مطالعه برنامه درسی قبلی خود را ادامه دهید یا نه، دچار سردرگمی شده و نتوانید بهترین برنامه مطالعاتی را برای آزمون اردیبهشت ماه خود در نظر بگیرید. ما در موسسه سری عمومی ارشد به کمک اساتید موسسه تمام تلاش خود را کرده تا بتوانیم برنامه ای کاملا منسجم و منظم را تا روز آزمون کارشناسی ارشد که 16 و 17 اردیبهشت ماه  است، در اختیار شما قرار دهیم.

داوطلبان عزیز دقت کنید که دروس عمومی ماهیت زمان بری دارند و اکثر دانشجویان اگرچه در ابتدا با برنامه منظمی این درس ها را شروع می کنند اما با نزدیک شدن به روز آزمون مطالعه آن را به تدریج کنار می گذارند. بنابراین تصمیم گرفتیم که این دروس را که بیشتر داوطلبان در پیش بردن آن دچار مشکل می شوند در یک کلاس درس شبیه سازی شده زبان عمومی و ریاضیات به همراه شما عزیزان مطالعه کنیم. با توجه به تغییر زمان آزمون به مدت تقریبا سه ماه، فرصت مناسبی ایجاد شده است که در این دروس به تسلط کافی رسیده و بتوانید درصد بسیار مناسبی در آزمون کارشناسی ارشد کسب کنید.

برنامه های مطالعاتی موسسه در دو گروه که از نهم خرداد و بیستم تیر شروع شد، تعریف شده است که علاوه بر برنامه مطالعاتی هفته به هفته که توسط اساتید موسسه در اختیار شما عزیزان قرار داده می شود، آزمون های دو هفته یکبار، خلاصه  درس ها و رفع اشکال هم در این برنامه گنجانده شده که برای داوطلبان تمامی رشته های آزمون کارشناسی ارشد رایگان است . دقت کنید که می توانید از سایت سری عمومی ارشد برنامه مطالعاتی خود را با برنامه موسسه هماهنگ کرده و سوالات خود را در تالار گفت و گوی سایت مطرح کنید که اساتید موسسه در همان روز پاسخ آن را در اختیار شما قرار می دهند. توجه داشته باشید که تقریبا تا آخر شهریور ماه برنامه این دو گروه با هم یکی می شود. همچنین موسسه برای دانشجویان عزیزی که از مهرماه مطالعه خود را شروع می کنند نیز خدماتی در نظر گرفته است که از طریق سایت سری عمومی اطلاع رسانی خواهد شد.

داوطلبان عزیز در نظر داشته باشید که برنامه هفتگی موسسه مشابه نظم قبلی خود ادامه دارد و به شما عزیزان توصیه می کنیم که مشابه قبل همراه با ما باشید، با توجه به تغییر زمان آزمون کارشناسی ارشد علاوه بر خدمات قبلی موسسه از جمله برنامه هفته به هفته، آزمون هفتگی، رفع اشکال، خلاصه فصل ها...موسسه سری عمومی ارشد آزمون های آزمایشی و همچنین برنامه منحصر به فرد و ویژه ای برای بهار 95 را در برنامه خود قرار داده است.

آزمون های آزمایشی... توجه داشته باشید که زمان آزمون های آزمایشی در دو درس زبان عمومی و ریاضیات که قرار بود از آبان ماه شروع شود، با توجه به زمان آزمون سراسری، تغییر کرده که زمان جدید آن از طریق سایت موسسه اطلاع رسانی خواهد شد.

تعطیلات نوروز و نگرانی دانشجویان...احتمالا بیشتر داوطلبان با توجه به قرار گرفتن تعطیلات نوروز در فرجه آمادگی برای آزمون، نگران شده و احتمال فراموشی این دروس را بسیار زیاد می دانند. موسسه برای این زمان و همچنین بهار 95 خدمات جدیدی از جمله خلاصه نکات جمع بندی، آزمون های تسلط و ... را در نظر گرفته که به صورت رایگان بوده و شما با برنامه ریزی آن می توانید مطالب مطالعه شده خود را در سال 94، تثبیت کنید، که این موارد با جزئیات بیشتری از طریق سایت موسسه اطلاع رسانی خواهد شد.

بنابراین نگران نباشید و با اطمینان همراه با ما باشید...

 

 

ارشد در تخصص ماست        

خانوادۀ بزرگ سری عمومی ارشد

ورود اعضاآمار بازدید سایت

امروز191
دیروز175

  • آی پی شما: 44.192.54.67
  • مرورگر unknown
  • نسخه unknown
  • سیستم عامل unknown

چهارشنبه, 05 آبان 1400