بستۀ آموزشی سری عمومی و خدمات کارت نقره ای

بستۀ آموزشی سری عمومی ارشد و خدمات کارت نقره ای

اگر داوطلب آزمون کارشناسی ارشد یا دکتری هستید و می خواهید بر روی دروس عمومی این آزمون تمرکز کنید، و البته از تخفیف و مزایای ویژه ای نیز بهره مند گردید، ما بسته سری عمومی را به شما پیشنهاد می کنیم.

کتاب های موجود در بسته سری عمومی عبارتند از:

زبان عمومی، ریاضی عمومی 1، ریاضی عمومی 2، معادلات دیفرانسیل و کتاب های 300 تست پرتکرار ریاضیات عمومی 1 و 2

 

شما با خرید این بسته می توانید:

1- کتابهای داخل بسته را با  15% تخفیف ویژه خریداری کنید.

2- 3 مرحله آزمون آزمایشی موسسه سری عمران که ویژۀ کنکور سراسری سال 1395 برگزار شده است، به همراه پاسخنامۀ تشریحی آن ها در داخل این بسته ها قرار دارد و شما می توانید از آنها استفاده نمایید.

3- از Username و Password که موسسه برای شما ایجاد می نماید، جهت رفع اشکال تخصصی رایگان دروس آزمون کارشناسی ارشد بهره مند شوید.

توضیح بیشتر: طرح رفع اشکال تخصصی به صورت اینترنتی در تالار گفتگوی سایت سری عمومی انجام می شود. در این طرح شما سوالات خود را در قسمت مربوطه مطرح می کنید. سپس اساتید و مولفین کتاب های سری عمومی طی یک برنامۀ هفتگی و در روز مشخصی به سوالات شما و سایر دوستان عزیز پاسخ خواهند داد. 

در ادامه چگونگی استفاده از این خدمات را برای شما شرح می دهیم.

 

روش استفاده از اکانت کاربری جهت رفع اشکال تخصصی در تالار گفتگو

برای استفاده از اکانت کاربری خود (Username و Password که موسسه آن را به شما می دهد) لازم است مراحل بسیار ساده زیر را انجام دهید:

- در منوی سبز رنگ سمت راست سایت به قسمت تالار گفتگو مراجعه و سپس بر روی آرم تالار گفتگوی مورد نظر خود کلیک نمایید.

- در تالار گفتگو،در نوار سبز رنگ بالا، گزینه ورود را انتخاب نمایید. سپس نام کاربری و رمز عبور خود را (که از موسسه دریافت نمودید) وارد کرده و پس از مطالعه موضوع اجباری، به بخش "اطلاعات صفحۀ شخصی" در نوار سبز بالای انجمن بروید.

- از آنجا به قسمت "ویرایش مشخصات" در ستون کناری سمت راست مراجعه نمایید.

- سپس موارد موجود در قسمت های "اطلاعات ضروری" و "اطلاعات اضافی" شامل نام و نام خانوادگی، شماره موبایل، شماره شناسنامه و کد ملی را با دقت تکمیل نمایید.

 

ورود اعضاآمار بازدید سایت

امروز94
دیروز244

  • آی پی شما: 107.21.85.250
  • مرورگر unknown
  • نسخه unknown
  • سیستم عامل unknown

شنبه, 02 بهمن 1400