درباره ما

درباره ما

انتشارات سری عمومی ارشد در سال 1390 با هدف ارائه خدمات نوین آموزشی در بالاترین سطح ممکن، فعالیت خود را آغاز کرد. این انتشارات توسط اساتید و دانش‌آموختگان بهترین دانشگاه‌های کشور (دانشگاه تهران، صنعتی شریف) تأسیس شد.

اولین کتاب این انتشارات زبان عمومی (ویژۀ آزمون کارشناسی ارشد و دکتری) بود که در سال 1391 پس از یک سال تلاش بی‌وقفه مولفین و عوامل اجرایی (حدود 2000 نفر ساعت کاری)، به چاپ رسید. این اثر در سال 1391 بیشتر از ده هزار جلد به فروش رسید و عنوان پرفروشترین کتاب زبان عمومی را از آن خود کرد. ضمناً در نمایشگاه بین‌المللی کتاب سال 1392، جایزۀ‌ اثر منتخب از سوی دانشجویان را کسب کرد که این موضوع باعث افتخار این انتشارات است.

استقبال بی‌نظیر دانشجویان از کتاب زبان عمومی باعث شد که انتشارات با انگیزه و تلاش بیشتر در جهت ارتقای کیفیت کتاب‌ها قدم بردارد. کتاب دوم این انتشارات یعنی کتاب ریاضی عمومی (1)که زمان تألیف آن حدود 2 سال طول کشیده است، در خرداد ماه 1392 به تولید رسید. مؤلفان و عوامل اجرایی موسسه بیشتر از 4000 نفر ساعت کاری بر روی این اثر زمان گذاشتند (حدود 10 ساعت در هر روز). پس از آن نیز کتاب معادلات دیفرانسیل در ابتدای پاییز سال 92 ارائه گردید که با استقبال فراوانی از سوی دانشجویان مواجه شد. سرانجام با انتشار کتاب ریاضیات عمومی 2 در تابستان 93، سری عمومی ارشد در برخی از رشته ها تکمیل شد. از دیگر برنامه های آتی این موسسه نیز می توان به انتشار کتاب های 300 تست پرتکرار ریاضی عمومی (1)، 300 تست پرتکرار ریاضی عمومی (2) و 300 تست پرتکرار معادلات دیفرانسیل و نیز تولید فلش کارت زبان عمومی اشاره کرد. قابل ذکر است که کتاب های زبان عمومی و ریاضیات عمومی (1) و (2) و معادلات دیفرانسیل، در اردیبهشت ماه 1394 به طور کامل ویرایش شده و به صورت نسل جدید در اختیار دانشجویان قرار گرفته است.

ویژگی‌های بارز این کتاب‌ها عبارتند از:

* به کارگیری اساتید و مولفان آشنا به مقولۀ تألیف، که همگی سابقۀ چندین سال تدریس در کنکور کارشناسی ارشد را دارند.

* بهره‌گیری از جدیدترین منابع و مراجع روز دنیا در روند نگارش کتابها.

* درسنامه‌های کامل و جامع با نظم بسیار منطقی همراه با مثال‌های متنوع و تمرین‌های کافی (مانند یک کلاس درس).

* بررسی کلیۀ سوالات کنکور سراسری.

* استفاده از سوالات تألیفی جهت تکمیل سوالات کنکور سراسری.

* قابل استفاده بودن کتاب‌ها برای تمامی دانشجویان در هر سطحی (اعم از قوی، متوسط و ضعیف).

در پایان باید به عرض برسانیم که آرمان انتشارات سری عمومی ارشد، تألیف و نشر کتاب‌های با کیفیت در شأن دانشجویان این مرز و بوم می‌باشد که با این کتاب‌ها، فرصتی برابر برای کلیۀ دانشجویان در سراسر کشور حاصل شود.

به یادتان هستیم، به یادمان باشید

خانوادۀ بزرگ سری عمومی    

 

ورود اعضاآمار بازدید سایت

امروز192
دیروز175

  • آی پی شما: 44.192.54.67
  • مرورگر unknown
  • نسخه unknown
  • سیستم عامل unknown

چهارشنبه, 05 آبان 1400